Zestaw herbat w kostkach Pu Erh + Zielona Prasowana Yunnan 2 x 125g Zobacz większe

Zestaw herbat w kostkach Pu Erh + Zielona Prasowana Yunnan 2 x 125g

Nowe

Herbata Czerwona Pu-Erh w kostkach która charakteryzuje się dużą zawartością flawonoidów, które nadają jej charakterystyczny smak i aromat a w szczególności mają dobroczynne właściwości dla naszego organizmu.

Herbata Zielona Prasowana Yunnan to wysokiej jakości herbata w kostkach z najlepszych gatunków krzewów herbacianych. Pochodzi z ojczyzny herbaty czyli Yunnan w Chinach.

Waga: 2 x 125 g

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

42,99 zł

Herbatę Czerwoną Pu-Erh doceniono również w Europie, a w szczególności właściwości powodujące wspomaganie utraty nadmiaru tkanki tłuszczowej czy przywracające prawidłowy metabolizm organizmu.

Związki flawonoidowe uszczelniają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, zapobiegają krwawieniom, a także są pomocne w leczeniu miażdżycy. Posiadają one właściwości moczopędne, poprawiające krążenie krwi w naczyniach wieńcowych, obniżają ciśnienie, rozkurczają mięśnie gładkie naczyń krwionośnych i przewodów żółciowych oraz wykazują właściwości antyagregacyjne (zapobiegające "zlepianiu się" płytek krwi). Ponadto flawonoidy wykazują właściwości przeciwutleniające (stabilizatory procesów utleniania), a także odtruwające - wiążą i kompleksują metale i toksyny. Zawarte w herbacie Pu-erh związki aktywują enzymy pokarmowe do wydzielania soków trawiennych oraz pobudzają perystaltykę jelit. Wszystkie te właściwości wpływają na metabolizm tłuszczowy, zmniejszając ilość tłuszczu w tkance podskórnej.

Rekomendowany sposób użycia:

W czajniczku lub w filiżance zalewamy jedną kostkę herbaty zalewamy wrzącą wodą według uznania od 0,25 l do 0,5 l i zostawiamy pod przykryciem na czas od 2 do 5 minut.

Herbatę Pu-erh pijemy po jedzeniu.

Nie należy herbaty słodzić, ponieważ cukier neutralizuje większość jej właściwości.

Skład: sprasowane liście pół-fermentowanej tzw. czerwonej herbaty (camelia sinensis)

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu.

Wyłączny importer: MERIDIAN, ul. Mogielnicka 19, 05-600 Grójec

Producent: HaiChao Teablocks. Co. Ltd. Chiny (Yunnan)

 

Herbata Zielona Prasowana Yunnan ma typowy smak i aromat wysokiej jakości herbat zielonych pochodzących z tej prowincji.

Herbata nie jest poddawana procesowi fermentacji, przez co zachowane zostają jej wartościowe składniki, które cenione są od wieków w Chinach i Japonii.

Oryginalne właściwości i działanie zielonej herbaty osiąga się przy regularnym spożywaniu od 3 do 5 razy dziennie.

Skład: sprasowane liście świeżej zielonej herbaty (camelia sinensis)

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu.

Producent: HaiChao Teablocks. Co. Ltd. Chiny (Yunnan)

Rekomendowany sposób użycia: 1 porcję (kostkę herbacianą) zalać wrzątkiem według uznania od 0,25 l do 0,5 l. Parzyć ok. 5 minut.

„RELakS po pracy”