Herbata Dilmah Earl Grey 100 torebek 100 + 20 torebek Zobacz większe

Herbata Dilmah Earl Grey 100 + 20 torebek

Nowe

Herbata Dilmah Earl Grey 100 + 20 torebek

Zestaw promocyjny zawiera dwa opakowania herbaty czarnej cejlońskiej EARL GREY marki Dilmah, jedno opakowanie 100 torebek + drugie opakowanie 20 torebek.

HERBATA DILMAH EARL GREY zapakowana jest w folię dla zachowania świeżości.

Wariant: 100 torebek x 2g bez zawieszki + 20 torebek x 2g z zawieszką

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,99 zł

DILMAH "EARL GREY" to cejlońska czarna herbata z aromatem bergamoty (pomarańcza bergamota), rośliny która głównie stosowana jest w produkcji herbaty Earl Grey, ale także słynie np. z właściwości leczniczych przy problemach układu trawiennego.

Ta czarna herbata aromatyzowana olejkiem bergamoty składa się głównie z listków, które pochodzą z plantacji położonych nisko i na średniej wysokości, dzięki czemu napar jest pełny i mocny.

Aromat bergamoty dodaje mu cytrusowego, nawet lekko słodkawego, wyrazistego charakteru, który sprawia, że Earl Grey jest z najczęściej wybieranych i najlepiej rozpoznawalnych herbat na świecie.

Kraj pochodzenia: Sri Lanka

Sposób parzenia:

Herbaty klasyczne parzy się krótko (do 3 minut) daje wtedy lekko pobudzający, śniadaniowy napar, zaparzona nieco dłużej (ok. 5 minut) uspokaja podczas wieczornego relaksu.

Herbatę nelaży przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Prosimy - zgłoś błędne dane produktu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak wiemy, że w trakcie kilkukrotnego czytania można wychwycić te nawet najmniejsze błędy, dlatego prosimy, jeżeli zauważysz błąd, zgłoś nam go my docenimy każdą informację.

Dziękujemy

Właściciele sklepu „Relakswdomu”