Zestaw Kawiarka Bialetti Moka Express 4tz plus kawa Lavazza i praliny Rafaello Zobacz większe

Zestaw Kawiarka Bialetti Moka Express 4tz plus kawa Lavazza i praliny Rafaello

Nowe

Zestaw zawiera Model kawiarki Bialetti Moka 4 tz oraz kawa mielona Lavazza ORO plus praliny RAFFAELLO

To może być doskonały prezent dla siebie i innych!

 

Pojemność: kawiarka 200 ml (4 filiżanki ok. 50 ml)

                       kawa zmielona Lavazza Qualita Oro 250 g

                       Praliny RAFFAELLO 150g

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

115,90 zł

Model kawiarki Bialetti Moka Express 4tz służy do jednoczesnego zaparzenia 4 filiżanek espresso (po ok. 50ml).

Ten rodzaj kawiarki jest do używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych.

Posłuży do przygotowania najprawdziwszego włoskiego espresso, trzeba dobrać tylko do niego dobrą kawę.

Gwarancja 24 miesiące.

Pojemność całkowita to 200 ml.

Moka Express to najbardziej klasyczny model światowego lidera wśród producentów kawiarek, firmy Bialetti która gwarantuje jakość wykonania.

Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła.

Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzaniu należy przygotować ilość kawy określoną przez producenta.

Kawiarka jest odlewana z aluminium ma klasyczny, niezmieniony przez dziesięciolecia kształt. Rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym zapewniają wygodę przenoszenia i serwowania gotowego trunku.

 

Składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika przepływając przez zmielone ziarna. Kawa jest gotowa.

Podstawą gwarancji jest paragon lub faktura.

Producent: Bialetti.

Kolor: srebrny.

Tworzywo: aluminium.

Ilość espresso: 4.

Płyty indukcyjne: nie.

Pojemność: 200 ml.

 

Kawa Lavazza Quality Oro to oryginalny włoski produkt jest 100% mieszanką ziaren Arabiki pochodzących z Ameryki i Afryki. To jeden z najbardziej charakterystycznych produktów pochodzący z rodzinnej palarni Lavazza w Turynie.

100% Arabica: zawartość kofeiny od 1% - 1,7%

Kawa jest średnio palona i nie za mocna, ma pełny i naturalny smak oraz intensywny aromat.

Kawę Lavazza Qualita Oro jest doskonała do przyrządzenia w ekspresach oraz parzona w tradycyjny sposób.

 

RAFFAELLO 150g Kokosowy smakołyk z chrupiącego wafelka z całym migdałem w środku.

 

Praliny Raffaello, to kokosowy smakołyk o niezwykłym wyglądzie z chrupiącego kruchego wafelka, w środku jest migdał zatopiony w delikatnym, aksamitnym kremie.

Niezwykła kulka Raffaello, otulona jest delikatnymi płatkami kokosa.

RAFFAELLO Praliny 15 sztuk 150g

„RELakS po pracy”