Dzbanek do parzenia herbaty Bodum Assam ze stalowym filtrem 1,5 ml + dwie szklanki Pavina o pojemności 250 ml

Nowe

Bodum Assam to wysokiej jakości zaparzacz do herbaty w kształcie dzbanka ze stalowym filtrem.

To kolejny produkt w naszej kategorii „Akcesoria do herbaty” który pomoże wydobyć z parzenia herbat to co najlepsze.

Pojemność: Dzbanek 1,5 ml + 2 szklanki każda po 250 ml

Więcej szczegółów

290,29 zł

Zaparzacz jest stworzony głównie dla koneserów herbat liściastych, bo dzięki niemu mogą przygotować swoją ulubioną herbatę o takiej intensywności jaką lubią i wydobyć z niej najlepsze walory smakowe.

Dzbanek jest szczelnie zamknięty, dzięki zastosowaniu specjalnej uszczelki, natomiast sam filtr, jak do parzenia herbaty, ma sporą objętość, co sprzyja aby napar z herbaty był pełny i intensywny w smaku.

Cały dzbanek ma solidne i staranne wykonanie dzięki temu wypełni swoją elegancją każdą wspaniale wykonaną kuchnię.

Elementy stalowe przykrywki są wykonane ze stali nierdzewnej, filtr do którego wsypuje się susz herbaciany jest wykonany z tworzywa sztucznego bezpiecznego w kontakcie z żywnością.

Zaparzacz działa na zasadzie french pressa ponieważ w przykrywce znajduje się tłok, którego dociśnięcie odseparowuje susz herbaciany od wody, zatrzymując w ten sposób proces parzenia. W ten sposób możesz także parzyć susz kilkakrotnie.

Naczynie jest łatwe w czyszczeniu ma dostęp do każdego elementu, ponieważ każda część jest wyciągana.

 

Bodum Pavina Szklanki z podwójnymi ściankami 250 ml - 2 sztuki:

 

Pavina to wysokiej jakości szklanki od Bodum, charakteryzuje je to żę mają podwójne ścianki. Są produkowane z wytrzymałego borokrzemowego szkła. Każda z nich jest tworzona indywidualnie techniką dmuchania. Silikonowy zaworek na spodzie szklanki zabezpiecza naczynie przed zmianami ciśnienia.

Dzięki ich budowie pozwala na lepsze utrzymywanie temperatury, zapewniają bezpieczny chwyt dzięki nienagrzewaniu się zewnętrznej ścianki. Sprawdzają się do serwowania zarówno gorących, jak i zimnych napojów. Powietrze pomiędzy ściankami stanowi warstwę izolacji, która chroni napój przed szybką utratą lub wzrostem temperatury.

Mają ciekawy, innowacyjny wygląd dlatego ozdobią nawet najnowocześniejszą kuchnię a i doskonale sprawdzą się do kawy, herbaty i innych napojów.

Szklanki Pavin mogą być myte w zmywarce i używane w kuchence mikrofalowej.

„RELakS po pracy”