Sól mineralna – Pomarańcz i Cynamon 250 g Zobacz większe

Sól mineralna – Pomarańcza i Cynamon 350 g

Nowe

Sól mineralna zawiera gruboziarnistą sól wzbogaconą o aromat pomarańczy i cynamonu, rozgrzeje Twoje ciało oraz zniweluje wszelkie objawy zmęczenia.

Kryształki soli bogate są w niezbędne mikroelementy, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania naszej skóry, które po rozpuszczeniu w gorącej wodzie wnikają do naskórka, odżywiają go i zapewniają zdrowy wygląd.

Objętość 350 g.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

19,99 zł

Kąpiele z dodatkiem soli odprężają, rozluźniają mięśnie oraz rozszerzają naczynia krwionośne, co wspomaga proces odnowy, regeneracji a także przemiany materii.

Badania dowodzą, że sól działa jak magnez dla zawartych w skórze toksyn, polecamy więc kąpiele solankowe w celu detoksykacji i głębszego oczyszczenia organizmu.

Ze względu na zawartość nierozpuszczalnych cząstek (zioła, płatki kwiatów czy owoców) nie polecamy stosowania do wanien z hydromasażem.

Doskonałymi zapachami do połączenia z tą solą będą: pomarańcza i cynamon. Pamiętaj jednak o tym, iż cynamon zaliczany jest do substancji drażniących, a nadmierne używanie go może spowodować podrażnienia skóry, dlatego też nie polecamy stosowania więcej niż dwóch nakrętek soli na wannę wody.

„RELakS po pracy”