Sól musująca - Mango Zobacz większe

Sól musująca - Mango 250g

Nowe

Soli tej możesz używać bez względu na rodzaj skóry, świetnie nawilży Twoje ciało oraz zapewni Twojej skórze dodatkowy zastrzyk energii i witalności. Energetyzujący i egzotyczny aromat doda Ci sił i pozwoli choć na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego.  Doskonale łączy się z innymi olejkami o egzotycznej nucie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

16,99 zł

Musujące sole kąpielowe KANU, to połączenie aromaterapii, koloroterapii oraz naturalnych składników pielęgnacyjnych, dzięki którym skóra długo zachowuje świeżość gładkość oraz odpowiednie nawilżenie.

Kąpiele takie dodają energii, pomagają w pozbyciu się stresu, działają niezwykle relaksująco, wzmacniają naszą zdolność do koncentracji, redukują zmęczenie psychiczne.

Dużą zaletą soli musujących jest zdolność do zmiękczania twardej wody, co powoduje, że kąpiele stają się coraz bardziej przyjemne i zapobiegają zbyt szybkiemu wysuszaniu się skóry. Szczególnie polecamy kąpiele w solach musujących przed zabiegami kosmetycznymi, takimi jak manicure czy pedicure. Składniki zawarte w solach zmiękczą płytkę paznokcia i bardzo ułatwiają wykonanie tych zabiegów. Wystarczy, że wsypiesz do wanny lub jacuzzi jedną nakrętkę wybranej przez Ciebie soli, a woda zacznie przyjemnie musować i zmieni barwę w zależności od aromatu. Jeżeli pragniesz uzyskać silny barwę wody, wsyp jeszcze jedną nakrętkę soli musującej. Zaskoczy Cię piękna i niepowtarzalna barwa, jaką przybierze woda. Dodatkowo, wszystkie nasze sole przechowywane są w poręcznych butelkach, wyprodukowanych z nietłukącego się materiału, aby chronić Ciebie, Twoją rodzinę i środowisko naturalne.

Sposób użycia: Po napełnieniu wanny wodą wsypać 1-3 nakrętki soli musującej do wanny.