Bifix Prezenter Drewniany – kolor biały

Nowe

Ta propozycja prezentera drewnianego jest unikalną propozycją w naszym sklepie, ponieważ jest w rzadko spotykanym białym kolorze.

Prezenter drewniany na herbaty w saszetkach przydaje się w każdym domu. Idealny zarówno do codziennego przechowywania herbat, jak i do prezentacji różnych smaków i gatunków swoim gościom.

Wariant: Prezenter pusty, zamykany 9 przegródek

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

69,99 zł

Prezenter drewniany do herbat Bifix to elegancki i bardzo funkcjonalny element wyposażenia kuchni. Na co dzień umożliwia nam zachowanie porządku w naszych ulubionych herbatach, posegregowanie ich według smaku, a także kontrolę ilości saszetek ulubionego napoju. Prezenter drewniany jest szczególnie przydatny, gdy herbatą chcemy poczęstować gości. Wystarczy zaprezentować wszystkie rodzaje herbat, otwierając prezenter – goście sami zadecydują, jakiej herbaty chętnie się napiją.

Biały prezenter drewniany

Prezenter drewniany w białym kolorze to stylowy dodatek do nowoczesnej kuchni. Biały prezenter doskonale komponuje się także z wystrojem skandynawskim, a nawet aranżacją kuchni w stylu vintage. Dość uniwersalny design to ogromny atut prezentera.

Wykonany z najwyższą precyzją prezenter drewniany przeznaczony do ekspozycji herbat kopertowanych posiada 9 przegródek, nie zajmuje dużo miejsca, a po zamknięciu dodatkowo chroni herbaty przed działaniem promieni słonecznych.

UWAGA - cena za produkt nie obejmuje herbat!

Zachęcamy do uzupełniania pudełka różnymi herbatami i ziołami w kopertach, dostępnymi w naszym sklepie.

„RELakS po pracy”