Dilmah Presenter [display duży, pusty] - kolor brązowy Zobacz większe

Dilmah prezenter duży,- kolor brązowy

Nowe

Eleganckie, drewniane, ręcznie wykończone pudełko przeznaczone do ekspozycji i serwowania herbat kopertowanych (12 przegródek). Przyda się w kuchni i biurze, niezastąpiony podczas wizyt gości. Świetny prezent.

Wymiary: długość 30,5cm, szerokość 25,5cm, wysokość z przodu 7,5cm, wysokość z tyłu (w najwyższym punkcie) 16,5cm (+/- 0,5cm).

prezenter pusty, 12 przegródek 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

239,99 zł

Dilmah Presenter [display duży, pusty] - kolor brązowy

prezenter pusty, 12 przegródek

Eleganckie pudełko do ekspozycji herbat Dilmah. Dla wszystkich tych, którzy lubią różnorodne napary i potrzebują prezentera, który kolekcję herbat uporządkuje i wyeksponuje. Koperty z herbatą wyglądają w nim niezwykle efektownie. Domownicy czy goście z łatwością dokonają wyboru!
Prezenter został wykonany w Sri Lance (dawniej Cejlon) z miejscowego egzotycznego drewna. Wykończenie jest bardzo staranne. Wnętrze przegródek wyściełane zostało delikatnym ciemnozielonym materiałem. Całość sygnowana znakiem firmowym Dilmah.
Wariant: niezamykany, torebki "stoją". Pudełko polecamy szczególnie tym, którzy pragną samodzielnie dokonać wyboru herbat/ziół do zapełnienia prezentera.
UWAGA - cena za produkt nie obejmuje herbat!

Zachęcamy do uzupełniania pudełka herbatami i ziołami Dilmah. W naszym sklepie znajdziecie Państwo prawie 40 rodzajów herbat (czarnych, zielonych, aromatyzowanych i z dodatkami) i ziół (klasycznych, rooibosa i smacznych mieszanek) pakowanych w hermetyczne koperty (dostępne w opakowaniach po 25 sztuk lub w zestawach).

Wymiary skrzynki: długość 31cm, szerokość 24cm, wysokość z przodu 7.5cm, wysokość z tyłu (w najwyższym punkcie) 17cm.