Napar owocowy Dzika Róża Zobacz większe

Napar owocowy Dzika Róża

Nowe

Napary owocowe Bi fix, to herbatka z suszu owocowego z doskonale dobranymi kompozycjami, mieszanek wytwarzanych ze specjalnie wyselekcjonowanych suszonych owoców.

Ta propozycja jest z Dziką Różą połączona z aronią suszonym jabłkiem i kwiatem hibiskusa, to ciekawa herbatka podczas jesienno-zimowych chłodów.

Opakowanie: masa netto 100 g

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

5,99 zł

To jest herbata dla koneserów herbat z suszu owocowego o różnych smakach i aromatach.

Każde opakowanie jest hermetycznie zamknięte, można go dowolnie otwierać i zamykać ponownie, dzięki czemu herbata zachowa swój aromat.

Dzika róża to niezwykle bogate źródło witaminy C. Jej owoce zawierają dziesięciokrotnie więcej tej witaminy niż czarna porzeczka. Niewielka ich ilość wystarcza do pokrycia dziennego zapotrzebowania organizmu na tę witaminę.

Owoce aronii zawierają związki biologicznie czynne tj. antocyjany i polifenole, które posiadają działanie przeciwutleniające. Antocyjany neutralizują wolne rodniki, które mogą powodować w naszym organizmie niekorzystne zmiany takie jak uszkodzenia białek i lipidów. Antocyjany aroniowe korzystnie wpływają na gospodarkę tłuszczami, przemianę materii, opóźnienie procesów starzenia i wzmocnienie organizmu.

Składniki:

  • Skórka dzikiej róży – 40%
  • Owoce aronii – 17%
  • Kwiat hibiskusa
  • Jabłko
  • Aromat

Sposób parzenia:

Do filiżanki wsypać 1 łyżeczkę owoców, zalać owoce wrzącą wodą. Dla uzyskania pełnego naparu trzymać pod przykryciem 3-8 minut.

 

„RELakS po pracy”