Mydło Aleppo 12% oleju laurowego Najel z błotem z morza martwego Zobacz większe

Mydło Aleppo 12% oleju laurowego Najel z błotem z morza martwego

Nowe

Mydło Aleppo marki Najel jest wytwarzane na bazie oliwy z oliwek tym razem wraz z minerałami z Morza Martwego, plus oczywiście olej laurowy, w tym przypadku jest go 12%.

Przeznaczone jest do pielęgnacji twarzy oraz szyi oraz do wszelkiej pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej, a także suchej.

Łagodnie ściera naskórek i remineralizuje skórę.

Waga: około 100 g

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

11,99 zł

Syryjskie mydło z Aleppo, łączy dobroczynne właściwości oleju laurowego z oliwą z oliwek wraz z minerałami z Morza Martwego.

Dzięki temu łagodnie ściera naskórek i remineralizuje skórę, która odzyskuje miękkość, witalność i jędrność.

Błoto z Morza Martwego jest bogate w minerały dlatego właśnie polecane jest do wszelkiej pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej, a także suchej.

Wspomaga w leczeniu ran, odżywia cebulki włosów oraz eliminuje łojotokowe zapalenie skóry i łupież. Błoto działa przeciw zmarszczkowo oraz opóźnia proces starzenia skóry.

Ważne:

Mydło Aleppo Najel z błotem z Morza Martwego skierowane jest do pielęgnacji twarzy jednak omijając okolicę oczu stosuje się go kilka razy w tygodniu masując ruchami okrężnymi twarz oraz szyję.

Skład INCI: sodium olivate, aqua, glucerin, maris limus extract, sodium laurelate, sodium chloride, sodium hydroxide

*gliceryna roślinna naturalnie powstająca w procesie zmydlania

PAO: 18M miesięcy od otwarcia opakowania

Składniki aktywne: oliwa z oliwek, olej laurowy, błoto z morza martwego

Pochodzenie: Syria a marka Najel to rodzinna manufaktura mydła produkowanego w Syrii od 1895 roku. Wiedza wytwarzania mydła Aleppo przekazywana jest z pokolenia na pokolenie co daje wysoką jakość mydeł.

Prosimy - zgłoś błędne dane produktu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak wiemy, że dopiero kilkukrotne czytanie pozwala wychwycić te nawet najmniejsze błędy, dlatego prosimy jeżeli zauważysz błąd, zgłoś nam go my docenimy każdą informację.

Dziękujemy

Właściciele sklepu www.relakswdomu.pl