Bifix kompozycja 6 smaków herbat owocowych

Nowe

Kompozycja herbat BiFix to herbaty:

  • malinowa
  • żurawinowa
  • dzika róża
  • poziomkowa
  • wiśniowa
  • wieloowocowa.

W kolorowej szkatułce znajduje się 60 ekspresowych herbatek.

Każda z nich zamknięta jest w hermetyczną kopertę, która pozwala na zachowanie niepowtarzalnych aromatycznych i smakowych właściwości naparu

Opakowanie: 120g 6 x 10 po 2 g

Więcej szczegółów

12,99 zł

Wybierz zestaw herbat owocowych, w skład których wchodzą herbaty – malinowa, żurawinowa, poziomkowa, wiśniowa, wieloowocowa i wyjątkowa herbata z dzikiej róży. Zestaw herbat Bifix to 60 ekspresowych herbat – każda z nich znajduje się w hermetycznie zamkniętej kopercie. Producent herbaty Bifix szczególną uwagę przykłada do przechowywania herbat – to niezwykle ważne, by herbaty owocowe zachowały swoje walory smakowe i zapachowe.

Opakowanie: 120 g 6 x 10 po 2g

Kompozycje 6 smaków herbat Bifix – doskonała na relaks po pracy!

To doskonały wybór herbat owocowych, powinien znaleźć się w każdej kuchni. Dzięki ładnemu opakowaniu i odpowiedniej selekcji, kompozycja 6 smaków Bifix to świetny prezent dla bliskiej osoby.

Herbaty owocowe Bifix świetnie sprawdzą się w chłodne dni – przygotowane na gorąco, rozgrzewają i przywracają wspomnienie lata. Podczas letnich upałów mogą być podawane na zimno, to świetna baza do owocowego napoju orzeźwiającego i odświeżającego.

Naturalna herbaty owocowe w zestawie kompozycji 6 smaków Bifix

Należy podkreślić, że herbaty owocowe Bifix to naturalne, wytwarzane z najwyższej jakości suszy polskich owoców herbaty. Nie zawierają żadnych środków konserwujących. Zawierają biologicznie czynne substancje i kwasy organiczne. Herbaty owocowe Bifix to powstają dzięki zastosowaniu technologii suszenia w niskich temperaturach – dzięki czemu zachowują pełną gamę witamin – w szczególności witaminę C.

Jak korzystać z zestawu Bi fix kompozycje 6 smaków?

Niezależnie od sposobu podania herbaty owocowej Bi fix – czy to na zimno, czy na ciepło, zawsze należy herbatę zaparzyć. Jedną saszetkę należy umieścić w filiżance i zalać wrzątkiem. Czas zaparzenia nie powinien być krótszy niż 3 minuty.Prosimy - zgłoś błędne dane produktu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak wiemy, że w trakcie kilkukrotnego czytania można wychwycić te najmniejsze błędy, dlatego prosimy jeżeli zauważysz błąd, zgłoś nam go. My docenimy każdą informację.

Dziękujemy

Właściciele sklepu „RELakS po pracy”