Kawa ziarnista NUNO COLOMBIA 1000G Zobacz większe

Kawa ziarnista NUNO COLOMBIA 1000G

Nowe

KAWY NUNO pochodzą z polskiej palarni.

Kawę wyselekcjonowano spośród najlepszych dostawców na świecie między innymi z Brazylii, Columbii, Indii czy Wietnamu, oraz świeżą sprowadzoną zieloną kawę wypalono w tradycyjnym bębnowym piecu.

Wariant; 1000g kawy

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

58,99 zł

KAWA COLOMBIA to 100% Arabika charakteryzuje się ŚREDNIM STOPNIEM WYPALENIA, średnią kwasowością i niską zawartością kofeiny o intensywnym aromacie.

Wydobywają się z niej nuty czekolady, orzechów, agrestu.

Świeżo palona KAWA COLOMBIA 100% ARABIKA pochodzi Z Kolumbii, która jest czwartym co do wielkości producentem arabiki na świecie, a ziarna pochodzące z tego kraju zdobywają serca kawowych smakoszy. Kolumbijskie ziarna tej kawy wypalane są z myślą o tych, którzy cenią smak klasycznej, zrównoważonej kawy z nutami cytrusów, orzechów i czekoladowym finiszem.

 

Co przemawia za kawami NUNO z polskiej palarni:

  1. Wysoka jakość ziaren, starannie wyselekcjonowana w postaci zielonej trafiają do palarni, gdzie są wypalane I w krótkim czasie trafiają bezpośrednio do konsumenta.
  2. Piec, który jest ogrzewany gorącym powietrzem, dzięki czemu temperatura wypalania jest równomierna w całym bębnie.
  3. Wolno palona w bębnie kawa do którego wsypywane są jej niewielkie ilości. W zależności od gatunku, pod okiem mistrza kawa wypalana jest od kilku do kilkunastu minut w przeciwieństwie do dużych koncernów, które w ekspresowym tempie i w najwyższych temperaturach wypalają jednorazowo hurtowe ilości kawy.
  4. Opakowanie, gwarantujące najwyższą jakość, ponieważ świeżo wypalone ziarna uwalniają dwutlenek węgla powstały podczas procesu palenia. Opakowania NONU posiadają zawór zwrotny, który umożliwia naturalne odgazowywanie się świeżo palonej kawie.

Dodatkowo, dzięki strunowemu zamknięciu możesz wielokrotnie otwierać i zamykać worek z kawą, a ziarna dłużej zachowają świeżość.

Płaska stopka umożliwia stabilne postawienie opakowania np. na kuchennym blacie, co pozwala uniknąć rozsypania drogocennych ziaren kawy.

Popołudnie spędzone w towarzystwie kawy o takim smaku i aromacie to prawdziwy relaks w domu.

Życzymy smacznego:

Właściciele sklepu internetowego www.relakswdomu.pl