Kawa ziarnista NUNO HONDURAS 1000G Zobacz większe

Kawa ziarnista NUNO HONDURAS 1000G

Nowe

KAWY NUNO pochodzą z polskiej palarni, gdzie wyselekcjonowano ją spośród najlepszych dostawców na świecie między innymi z Brazylii, Indii oraz świeżą sprowadzoną zieloną kawę wypalono w tradycyjnym bębnowym piecu.

KAWA HONDURAS to 100% Arabika charakteryzuje się niską kwasowość oraz delikatna słodyczą.

Wydobywają się z niej nuty suszonej śliwki, orzecha laskowego i czekolady.

1000g kawy

Więcej szczegółów

62,99 zł

Świeżo palona KAWA HONDURAS 100% ARABIKA pochodzi region w którym krzewy rosną na dużych wysokościach gdzie ziarna kawy dojrzewają wolniej, chłonąc z gleby minerały i substancje odżywcze, co nadaje owocom wyjątkowego wyrazistego i intensywnego smaku.

Owoce kawowca pozyskiwane rosnące na wysokościach pomiędzy 1 500 do 2 000 m n.p.m. otrzymują oznaczenie SHG (Strictly High Grown). Oznacza to, że rosną one w czystym, ekologicznym środowisku, wolne od szkodników i szkodliwych grzybów. Tak wysoko usytuowane krzewy nie są zatem poddawane zabiegom opryskiwania pestycydami a ich ziarna są czyste i ekologiczne.

 

Co przemawia za kawami NUNO z polskiej palarni:

  1. Wysoka jakość ziaren, starannie wyselekcjonowana w postaci zielonej trafiają do palarni, gdzie są wypalane I w krótkim czasie trafiają bezpośrednio do konsumenta.
  2. Piec, który jest ogrzewany gorącym powietrzem, dzięki czemu temperatura wypalania jest równomierna w całym bębnie.
  3. Wolno palona w bębnie kawa do którego wsypywane są jej niewielkie ilości. W zależności od gatunku, pod okiem mistrza kawa wypalana jest od kilku do kilkunastu minut w przeciwieństwie do dużych koncernów, które w ekspresowym tempie i w najwyższych temperaturach wypalają jednorazowo hurtowe ilości kawy.
  4. Opakowanie, gwarantujące najwyższą jakość, ponieważ świeżo wypalone ziarna uwalniają dwutlenek węgla powstały podczas procesu palenia. Opakowania NONU posiadają zawór zwrotny, który umożliwia naturalne odgazowywanie się świeżo palonej kawie.

Dodatkowo, dzięki strunowemu zamknięciu możesz wielokrotnie otwierać i zamykać worek z kawą, a ziarna dłużej zachowają świeżość.

Płaska stopka umożliwia stabilne postawienie opakowania np. na kuchennym blacie, co pozwala uniknąć rozsypania drogocennych ziaren kawy.

Popołudnie spędzone w towarzystwie kawy o takim smaku i aromacie to prawdziwy relaks w domu.

Życzymy smacznego:

Właściciele sklepu internetowego www.relakswdomu.pl