Kawa ziarnista NUNO BRASIL 1000G Zobacz większe

Kawa ziarnista NUNO BRASIL 1000G

Nowe

KAWY NUNO pochodzą z polskiej palarni, którą wyselekcjonowano spośród najlepszych dostawców np. z Brazylii, Columbii, Indii oraz świeżą sprowadzoną zieloną kawę wypalono w tradycyjnym bębnowym piecu.

BRAZIL to 100% Arabika, charakteryzuje się niską kwasowością oraz intensywnym i słodkim aromatem.

Wydobywają się z niej nuty prażonych orzechów, ciemnej czekolady oraz toffi.

Wariant; 1000g kawy

Więcej szczegółów

53,99 zł

Świeżo palona KAWA BRAZYLIA 100% ARABIKA pochodzi z brazylijskiego regionu Alta Mogiana, gdzie kawy uprawiane są na wysokości od 900 – 1200 mn.p.m. Ta mieszanka zawiera trzy odmiany botaniczne: Mundo, Nuovo i Catuai.

Co przemawia za kawami NUNO z polskiej palarni:

  1. Wysoka jakość ziaren, starannie wyselekcjonowana w postaci zielonej trafiają do palarni, gdzie są wypalane I w krótkim czasie trafiają bezpośrednio do konsumenta.
  2. Piec, który jest ogrzewany gorącym powietrzem, dzięki czemu temperatura wypalania jest równomierna w całym bębnie.
  3. Wolno palona w bębnie kawa do którego wsypywane są jej niewielkie ilości. W zależności od gatunku, pod okiem mistrza kawa wypalana jest od kilku do kilkunastu minut w przeciwieństwie do dużych koncernów, które w ekspresowym tempie i w najwyższych temperaturach wypalają jednorazowo hurtowe ilości kawy.
  4. Opakowanie, gwarantujące najwyższą jakość, ponieważ świeżo wypalone ziarna uwalniają dwutlenek węgla powstały podczas procesu palenia. Opakowania NONU posiadają zawór zwrotny, który umożliwia naturalne odgazowywanie się świeżo palonej kawie.

Dodatkowo, dzięki strunowemu zamknięciu możesz wielokrotnie otwierać i zamykać worek z kawą, a ziarna dłużej zachowają świeżość.

Płaska stopka umożliwia stabilne postawienie opakowania np. na kuchennym blacie, co pozwala uniknąć rozsypania drogocennych ziaren kawy.

Popołudnie spędzone w towarzystwie kawy o takim smaku i aromacie to prawdziwy relaks w domu.

Życzymy smacznego:

Właściciele sklepu internetowego www.relakswdomu.pl