Kawiarka Bialetti Venus 4 filiżanki Zobacz większe

Kawiarka stalowa Bialetti Venus 4 filiżanki New

Nowe

Kawiarka Bialetti Venus 4tz służy do jednoczesnego zaparzenia 4 filiżanek espresso (po ok. 50ml).

Ten model kawiarki może być używany na palnikach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych (od rozmiaru 4tz wzwyż).

Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła.

Pojemność całkowita to 200ml.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

115,99 zł

Smakosze kawy szukają sposobu na parzenie kawy idealnej – aromatycznej, o głębi smaku. Szukając ulubionego gatunku kawy, nie zapominajmy o sposobie parzenia. Bariści i smakosze tego wyjątkowego napoju przekonują, że kawa z kawiarki smakuje najlepiej!

Włoska kawiarka stalowa

Włosi nie wyobrażają sobie poranka bez ulubionej kawy. Większość z nich śniadanie i pierwszą filiżankę kawy zamawia w kawiarni. Ci, którzy decydują się na samodzielnie przyrządzenie espresso, najczęściej parzą ją właśnie w kawiarce. Dlatego też włoskie kawiarki uznawane są za najlepsze kawiarki na świecie, a wśród nich na wyróżnienie zasługuje kawiarka stalowa Bialetti.

Dlaczego kawiarka stalowa zapewnia najlepszy smak kawy? Ze wszystkich tworzyw, z jakich wykonuje się kawiarki, stal nierdzewna ma zdecydowanie najmniejszy wpływ na zmianę smaku kawy. Stal jest także materiałem trwałym, dlatego smakiem kawy z ulubionej kawiarki stalowej będziemy cieszyć się wiele lat.


Kawiarka stalowa Bialetti

Użytkowanie:

Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

 

Charakterystyka

Kawiarka składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika, przepływając przez zmielone ziarna. Pyszna i aromatyczna kawa jest gotowa!

Sprzęt wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej oraz posiada rączkę z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Stal nierdzewna wpływa na smak kawy w mniejszym stopniu niż aluminium, a ergonomiczny kształt uchwytu zapewnia wygodne nalewanie przygotowanego espresso.

Gwarancja 24 miesiące, podstawą gwarancji jest paragon lub faktura.

 

Opis produktu

Kawiarka ze stali szlachetnej

Seria Venus

pojemność 4 filiżanki espresso (po 50ml)

Wymiary:

wysokość 16,5cm

średnica podstawy 9,5cm

Pojemność zbiorniczka do wsypania kawy około 100ml

Nadaje się na kuchenki gazowe, elektryczne , ceramiczne oraz indukcyjne!!

„RELakS po pracy”