Kawa ziarnista NUNO NICARAGUA 1000G Zobacz większe

Kawa ziarnista NUNO NICARAGUA 1000G

Nowe

KAWY NUNO pochodzą z polskiej palarni.

Kawę wyselekcjonowano spośród najlepszych dostawców na świecie między innymi z Brazylii, Columbii, Indii czy Wietnamu, oraz świeżą sprowadzoną zieloną kawę wypalono w tradycyjnym bębnowym piecu.

Wariant; 1000g kawy:

Gatunek Arabika: Yellow Catuaí

Więcej szczegółów

56,99 zł

KAWA NICARAGUA to 100% Arabika charakteryzuje się ŚREDNIM STOPNIEM WYPALENIA, niską kwasowością I niską zawartością kofeiny o średniej intensywności.

Wydobywają się z niej nuty czekolady, karmelu, pomarańczy.

Świeżo palona KAWA NICARAGUA 100% ARABIKA charakteryzuje się zbalansowanym i bogatym bukietem smakowym. Dzięki zastosowaniu obróbki ziaren na mokro, oraz odpowiedniego profilu palenia mo można wydobyć z ziaren moc satysfakcjonujących smaków – przyjemną kwasowość otoczoną nutką czekolady z karmelowym finiszem.

Co przemawia za kawami NUNO z polskiej palarni:

  1. Wysoka jakość ziaren, starannie wyselekcjonowana w postaci zielonej trafiają do palarni, gdzie są wypalane I w krótkim czasie trafiają bezpośrednio do konsumenta.
  2. Piec, który jest ogrzewany gorącym powietrzem, dzięki czemu temperatura wypalania jest równomierna w całym bębnie.
  3. Wolno palona w bębnie kawa do którego wsypywane są jej niewielkie ilości. W zależności od gatunku, pod okiem mistrza kawa wypalana jest od kilku do kilkunastu minut w przeciwieństwie do dużych koncernów, które w ekspresowym tempie i w najwyższych temperaturach wypalają jednorazowo hurtowe ilości kawy.
  4. Opakowanie, gwarantujące najwyższą jakość, ponieważ świeżo wypalone ziarna uwalniają dwutlenek węgla powstały podczas procesu palenia. Opakowania NONU posiadają zawór zwrotny, który umożliwia naturalne odgazowywanie się świeżo palonej kawie.

Dodatkowo, dzięki strunowemu zamknięciu możesz wielokrotnie otwierać i zamykać worek z kawą, a ziarna dłużej zachowają świeżość.

Płaska stopka umożliwia stabilne postawienie opakowania np. na kuchennym blacie, co pozwala uniknąć rozsypania drogocennych ziaren kawy.

Popołudnie spędzone w towarzystwie kawy o takim smaku i aromacie to prawdziwy relaks w domu.

Życzymy smacznego:

Właściciele sklepu internetowego www.relakswdomu.pl