Kawa ziarnista NUNO ETHIOPIA 1000G Zobacz większe

Kawa ziarnista NUNO ETHIOPIA 1000G

Nowe

KAWY NUNO pochodzą z polskiej palarni, gdzie wyselekcjonowano spośród najlepszych dostawców na świecie między innymi z Brazylii, Ethiopii, oraz świeżą zieloną kawę wypalono w tradycyjnym bębnowym piecu.

KAWA ETHIOPIA to 100% Arabika charakteryzuje się średnią kwasowością i niską zawartością kofeiny o intensywnym aromacie.

Wydobywają się nuty czekolady, karmelu i owoców cytrusowych.

1000g kawy

Więcej szczegółów

56,99 zł

Świeżo palona KAWA ETHIOPIA 100% ARABIKA pochodzi z Etiopii, kraju, który uważany jest za ojczyznę kawy. Swój wyjątkowy profil sensoryczny kawa z Etiopii zawdzięcza szczególnemu traktowaniu już od procesu uprawy i zbioru. Ziarna etiopskiej kawy rosną w idealnych warunkach, są ręcznie zbierane, a potem pieczołowicie poddawane obróbce na mokro.

.

 

Co przemawia za kawami NUNO z polskiej palarni:

  1. Wysoka jakość ziaren, starannie wyselekcjonowana w postaci zielonej trafiają do palarni, gdzie są wypalane i w krótkim czasie trafiają bezpośrednio do konsumenta.
  2. Piec, który jest ogrzewany gorącym powietrzem, dzięki czemu temperatura wypalania jest równomierna w całym bębnie.
  3. Wolno palona w bębnie kawa do którego wsypywane są jej niewielkie ilości. W zależności od gatunku, pod okiem mistrza kawa wypalana jest od kilku do kilkunastu minut w przeciwieństwie do dużych koncernów, które w ekspresowym tempie i w najwyższych temperaturach wypalają jednorazowo hurtowe ilości kawy.
  4. Opakowanie, gwarantujące najwyższą jakość, ponieważ świeżo wypalone ziarna uwalniają dwutlenek węgla powstały podczas procesu palenia. Opakowania NONU posiadają zawór zwrotny, który umożliwia naturalne odgazowywanie się świeżo palonej kawie.

Dodatkowo, dzięki strunowemu zamknięciu możesz wielokrotnie otwierać i zamykać worek z kawą, a ziarna dłużej zachowają świeżość.

Płaska stopka umożliwia stabilne postawienie opakowania np. na kuchennym blacie, co pozwala uniknąć rozsypania drogocennych ziaren kawy.

Popołudnie spędzone w towarzystwie kawy o takim smaku i aromacie to prawdziwy relaks w domu.

Życzymy smacznego:

Właściciele sklepu internetowego www.relakswdomu.pl