Kawa mielona Saquella Bar Italia 100% Arabica 250g Zobacz większe

Kawa mielona Saquella Bar Italia 100% Arabica 250g

Nowe

Kawa mielona Saquella Bar Italia to połączenie najlepszych odmian mielonych ziaren z Ameryki Środkowej, a dokładnie - Kolumbii, Gwatemali i Hondurasu. Kawa o niezwykle delikatnym aromacie, z lekką kwasowością, która z pewnością spodoba się miłośnikom 100% arabiki. Po zaparzeniu mielonej kawy Saquella Bar Italia otrzymamy gęsty, kremowy napar.

 

Wariant: kawa mielona 250 g      

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

32,99 zł

Wysoką jakość kawy mielonej Saquella Bar Italia zawdzięczamy 150-letniemu doświadczeniu włoskiej palarni kawy. Starannie wyselekcjonowane ziarna trzech gatunków kawy tworzą oryginalną mieszankę, proporcji ziaren z Ameryki Środkowej i Południowej oraz sposobu ich parzenia jednak nie poznamy - receptura jest ściśle chroniona.

Kawa Saquella Bar Italia - mieszanka trzech gatunków kaw

Miłośnicy pobudzającego naparu chętnie testują najróżniejsze gatunki kaw. W tym przypadku wykorzystano trzy gatunki kaw, które doskonale się uzupełniają. Kawa kolumbijska słynie ze szlachetności i możliwości wykorzystywania jej do parzenia różnych naparów. Kolumbia jest trzecim największym eksporterem kawy na świecie. Warunki do uprawiania tej rośliny w Kolumbii są znakomite, a ziarna, które zbierane są u stóp Andów mogą być palone na wiele sposobów, dzięki czemu kawa kolumbijska jest najbardziej uniwersalną kawą - doceniają to bariści na całym świecie. Jej lekko owocowy, czasami orzechowy posmak doskonale współgra z nieco pikantnymi nutami kawy honduraskiej. Oryginalny smak mieszanki uzupełniają ziarna kawy gwatemalskiej, która charakteryzuje się intensywnością przeplataną ze słodkawym smakiem i aromatem.

 

Kawa mielona Saquella Bar Italia, dzięki zachowaniu idealnych proporcji, ma głęboki, ale jednocześnie subtelny smak. Dodatkowo smak kawy podkreśla delikatna pianka, którą doceniają zarówno fani małej czarnej, jak i białej kawy. Kawa zmielona przez producenta, szczelnie zapakowana i przechowywana w suchym i chłodnym miejscu zachowuje swoje właściwości smakowe, zdrowotne i pobudzające. Dwie do czterech filiżanek kawy dziennie poprawiają koncentrację, samopoczucie, regulując przy tym procesy metaboliczne. Wybierz kawę włoskiego producenta Saquella i ciesz się wspaniałym smakiem i aromatem każdego dnia.

 

Kraj pochodzenia: Włochy

Producent: Saquella 1856 srl, Pescara, Włochy

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

“RELakS po pracy”