Kawa ziarnista Saquella Bar Italia 100% Arabica 500g Zobacz większe

Kawa ziarnista Saquella Bar Italia 100% Arabica 500g

Nowe

Kawa Saquella Bar Italia powstała po połączeniu trzech gatunków kaw z Ameryki Środkowej i Południowej: Hondurasu, Gwatemali i Kolumbii.

 

Miłośnicy 100% arabiki odnajdą w niej wspaniała, oryginalny smak i subtelny aromat, jakiej nie znajdziemy w żadnej innej kawie.

Wariant: kawa ziarnista 500 g           

Więcej szczegółów

52,99 zł

Włoski producent kaw Saquella słynie ze 150-letniej tradycji parzenia ziaren kaw z całego świata. Rodzinna firma dzięki doświadczeniu tworzy oryginalne kompozycje, łącząc różnorodne gatunki kaw. W ten sposób otrzymywana jest kawa, jakiej nie oferuje żadna inna marka na świecie. Kawa Saquella Bar Italia to kompozycja trzech gatunków kaw, które pochodzą z bliskich sobie regionów. Pikantna kwaskowatość kawy z Hondurasu łączy się z owocowym smakiem i aromatem kawy gwatemalskiej i delikatnie owocowo-orzechową nutą kawy kolumbijskiej. Każdy z wykorzystanych gatunków kaw charakteryzuje się inną intensywnością, dzięki czemu uzyskana mieszanka ma niepowtarzalny głęboki i jednocześnie delikatny smak i aromat, który podkreśla subtelna pianka.

 

Kawa Saquella Bar Italia - uniwersalna kawa do wszystkich rodzajów ekspresów

Kawa Saquella Bar Italia, która jest mieszanką ziaren z trzech regionów, doceniania jest za wyjątkowy smak, którego nie znajdziemy w kawie żadnego innego producenta kaw. Ponadto jej charakterystyka sprawia, że kawa ta jest bardzo uniwersalna - przede wszystkim za sprawą ziaren kolumbijskich, które bariści najchętniej wybierają do sporządzania najróżniejszych naparów. Dzięki temu kawę Saquella Bar Italia z powodzeniem możemy wykorzystać do przyrządzenia intensywnego espresso, kawy białej o wyważonej intensywności, jak i delikatnej kawy latte, którą najchętniej pijemy wieczorem.

 

W kawie Saquella Bar Italia smakosze kawy odnajdą w niej swoje ulubione nuty orzechowe i owocowe, a odczuwana w tle kwaskowatość pobudza nas o każdej porze dnia. Osoby, które nie lubią kwaśnych kaw nie mają jednak powodów do obaw - kwaskowatość kawy arabika jedynie podkreśla przyjemny lekko słodkawy orzechowo-słodki aromat. Kawa Saquella Bar Italia jest więc kremowa, delikatna, z drugiej zaś strony nie brakuje jej mocniejszego akcentu, który skutecznie pobudza do działania.

 

.

Wariant: kawa ziarnista 500 g          

 

 

Producent: Saquella 1856 srl, Pescara, Włochy

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Do zaparzania we wszystkich rodzajach ekspresów. Przed użyciem zmielić.

„RELakS po pracy”