Herbata zielona Belin ZAUBERER 20 kopert Zobacz większe

Herbata zielona Belin ZAUBERER 20 kopert

Nowe

Zauberer to wariant czystej zielonej herbaty, która jest bogatym źródłem witamin oraz flawonoidów, które działają wszechstronnie na nasz organizm.

Wariant 20 szt. x 2,0 g ekspresowe w saszetkach dwukomorowych zamykane w hermetyczne koperty

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

5,99 zł

W zależności od długości parzenia, herbata zielona może mieć właściwości pobudzające, odprężające lub uspokajające.

Krótkie parzenie do 3 min powoduje, że napar jest pobudzający i orzeźwiający, natomiast wydłużenie czasu parzenia daje nam napar o działaniu relaksującym.

Linia Herbat ZAUBERER charakteryzuje się kompozycją herbat czarnych, zielonych oraz mieszanek owocowych, która jest zapakowana w dwukomorową saszetkę i dodatkowo zapakowana w hermetyczną kopertkę dla zachowania pełnego intensywnego zapachu i smaku po otwarciu.

Linia ZAUBERER jest stworzona dla klientów, którzy cenią sobie smak herbat klasycznych czarnych bądź zielonych oraz smak owoców w herbacie.

Herbaty te są polecane również dla Hoteli, Restauracji i Cateringu, aby za dobrą cenę mieć dobrą jakość produktu dla swoich klientów.

Składniki herbaty zielonej:

  • Herbata zielona czysta

Firma Belin, producent herbat z linii Zauberer to 100% Polska marka, słynie z takich herbata jak: brytyjski Earl Grey, rodzima mięta, orientalna herbata indyjska czy herbaty o różnych smakach pełne owoców.

Producent herbat Belin opisuje, że w procesie konfekcjonowania zastosował innowacyjną technologię, której kluczowym elementem jest elektroniczne sprzężenie zwrotne pomiędzy urządzeniami linii produkcyjnej, dzięki czemu uzyskał niemożliwą wcześniej do osiągnięcia precyzję dozowania herbaty.

Technologia ta jest wynikiem prac badawczo-rozwojowych wykonanych we współpracy z zespołem naukowców. Dzięki temu herbaty firmy Belin osiągają szczególnie wysokie parametry jakościowe.

 

Prosimy - zgłoś błędne dane produktu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak wiemy, że w trakcie kilkukrotnego czytania można wychwycić te najmniejsze błędy dlatego prosimy, jeżeli zauważysz błąd, zgłoś nam go my docenimy każdą informację.

Dziękujemy właściciele sklepu „RELakS po pracy”