Herbata Belin ZAUBERER owocowa o smaku truskawki 20 kopert Zobacz większe

Herbata Belin ZAUBERER owocowa o smaku truskawki 20 kopert

Nowe

Zauberer owocowa to całkowicie naturalna herbata owocowa o smaku truskawki.

Jest to w 100%, herbata na bazie suszu owocowego bez dodatków herbat czarnych.

Wariant 20 szt. x 2,0 g ekspresowe w saszetkach dwukomorowych zamykane w hermetyczne koperty

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

4,99 zł

Linia Herbat ZAUBERER charakteryzuje się kompozycją herbat czarnych, zielonych oraz mieszanek owocowych, która jest zapakowana w dwukomorową saszetkę i dodatkowo zapakowana w hermetyczną kopertkę dla zachowania pełnego intensywnego zapachu i smaku po otwarciu.

Linia ZAUBERER jest stworzona dla klientów, którzy cenią sobie smak owoców w herbacie, jak i również dla Hoteli, Restauracji i Cateringu, aby za dobrą cenę mieć dobrą jakość produktu dla swoich klientów.

Składniki owocowej herbaty o smaku truskawki:

  • Kwiat hibiskusa
  • Owoc jabłka
  • Owoc aronii
  • Skórka z pomarańczy
  • Ziele melisy
  • Ziele mięty
  • Owoc truskawki – 3 %
  • Regulator kwasowości – kwas cytrynowy

Sposób parzenia:

Saszetkę umieścić w filiżance, zalać wrzącą wodą i zaparzać 1-3 minuty.

Firma Belin, producent herbat z linii Zauberer to 100% Polska marka, słynie z takich herbata jak: brytyjski Earl Grey, rodzima mięta, orientalna herbata indyjska czy herbaty o różnych smakach pełne owoców.

Producent herbat Belin opisuje, że w procesie konfekcjonowania zastosował innowacyjną technologię, której kluczowym elementem jest elektroniczne sprzężenie zwrotne pomiędzy urządzeniami linii produkcyjnej, dzięki czemu uzyskał niemożliwą wcześniej do osiągnięcia precyzję dozowania herbaty.

Technologia ta jest wynikiem prac badawczo-rozwojowych wykonanych we współpracy z zespołem naukowców. Dzięki temu herbaty firmy Belin osiągają szczególnie wysokie parametry jakościowe.

 

Prosimy - zgłoś błędne dane produktu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak wiemy, że w trakcie kilkukrotnego czytania można wychwycić te najmniejsze błędy dlatego prosimy, jeżeli zauważysz błąd, zgłoś nam go my docenimy każdą informację.

Dziękujemy właściciele sklepu „RELakS po pracy”