Herbata Dilmah Acai Berry Pomegranate and Vanilla 20 torebek Zobacz większe

Herbata Dilmah Acai Berry Pomegranate and Vanilla 20 torebek

Nowe

To herbata wysoko uprawiana, lekka, czarna herbata cejlońska z dodatkiem aromatów (granatu, jagody palmy brazyliskiej Acai) daje napar jasny w barwie i lekko słodki w smaku. Wyjątkowo elegancka.

Wariant: 20 stożkowych torebek 2g z zawieszką, zapakowanych w folię dla zachowania świeżości.

Masa netto: 40 g (20x2 g) 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

11,99 zł

Składniki herbaty to: czarna cejlońska herbata, aromat granatu (1%), aromat jagód palmy brazyliskiej Acai (0,5%) aromat wanilii (0,5%).

Kraj pochodzenia: Sri Lanka.

Acai Berry Pomergranate and Vanilla - żywa i elegancka, czysta czarna herbata cejlońska z wysoko położonych plantacji (liść FBOP) wzbogacona o cierpkie, lekko słodkie, czasem wręcz czekoladowe nuty jagody Acai i granatu. Delikatny rys wanilii zmiękcza kompozycję tworząc kojący, czarujący napar.

Kolekcja Dilmah Exceptional zawiera ręcznie zebrane herbaty i starannie wybrane zioła - najwyższej jakości, aromatyczne, o odpowiednim charakterze. Przestrzenne stożkowe torebki oferują na tyle dużą powierzchnię zaparzania, że w ich wnętrzu mogliśmy umieścić nawet największe listki herbaty i ziół. Każdy liść rozwinie się w nich i zaparzy prawidłowo, oddając naparowi cały swój niepowtarzalny charakter. Torebka nie zawiera żadnych elementów dodatkowych (np. metalowych zszywek). Została wykonana metodą ultradźwiękową, dzięki czemu jest w pełni ekologiczna i biodegradowalna.

 Herbaty Dilmah Exceptional zostały w kilka dni po zebraniu hermetycznie zabezpieczone foliowym opakowaniem chroniącym torebki przed dostępem powietrza, wilgoci oraz światła. W ten sposób uchwycone zostały wszelkie walory świeżości, najważniejsze czynniki wpływające na smak, aromat i właściwości zdrowotne herbaty.

 

Wokół herbaty | Herbata ma pewną cudowną, niepowtarzalną właściwość – dzięki niej uczymy się szybciej i skuteczniej. A wszystko dzięki L-teaninie, która z jednej strony stawia nasz mózg na nogi, budzi go do działania, z drugiej natomiast studzi jego zapędy, zmusza do skupienia i precyzyjnej pracy. Jak mawiali starzy Chińczycy – „odpędza senność, przywodzi dobre myśli”… I dlatego właśnie mądrzy ludzie od zawsze chętnie pili herbatę – z pożytkiem dla zdrowia i swoich wielkich dzieł.

„RELakS po pracy”