Dilmah Berry Sensation [20x2g] real leaf tea Zobacz większe

Herbata Dilmah Berry Sensation real leaf tea 20 torebek

Nowe

Wysoko uprawiana, lekka, czarna herbata cejlońska z dodatkiem cząstek owoców leśnych i aromatów (truskawki, maliny i jagody) daje napar jasny w barwie i delikatny w smaku. Wyjątkowo owocowa.

20 stożkowych torebek 2g z zawieszką

Więcej szczegółów

11,99 zł

Dilmah Berry Sensation [20x2g] real leaf tea

20 stożkowych torebek 2g z zawieszką                              

Cejlońska czarna herbata z dodatkiem jagód, malin i aromatów.

20 stożkowych torebek ekspresowych z etykietką zapakowanych w folię dla zachowania świeżości.
Masa netto: 40 g (20x2 g)

Składniki: czarna cejlońska herbata, aromat truskawki (1%), owoce: czarnej jagody (0,5%) i maliny (0,5%), aromaty: czarnej jagody (0,5%) i maliny (0,5%).

Kraj pochodzenia: Sri Lanka.
Zebrano i zapakowano: Republika Sri Lanka (Cejlon).

Berry Sensation - wysoko uprawiana, lekka, czarna herbata cejlońska w pełnej harmonii kompozycji ze smakiem i aromatem owoców leśnych: truskawek, malin i jagód. Daje napar jasny w barwie, delikatny w smaku - idealny zarówno na gorąco, jak też w wysokiej szklance wypełnionej lodem jako herbata mrożona. Wyjątkowo owocowa.

Kolekcja Dilmah Exceptional zawiera ręcznie zebrane herbaty i starannie wybrane zioła - najwyższej jakości, aromatyczne, o odpowiednim charakterze. Przestrzenne stożkowe torebki oferują na tyle dużą powierzchnię zaparzania, że w ich wnętrzu mogliśmy umieścić nawet największe listki herbaty i ziół. Każdy liść rozwinie się w nich i zaparzy prawidłowo, oddając naparowi cały swój niepowtarzalny charakter. Torebka nie zawiera żadnych elementów dodatkowych (np. metalowych zszywek). Została wykonana metodą ultradźwiękową, dzięki czemu jest w pełni ekologiczna i biodegradowalna.

Herbaty Dilmah Exceptional zostały w kilka dni po zebraniu hermetycznie zabezpieczone foliowym opakowaniem chroniącym torebki przed dostępem powietrza, wilgoci oraz światła. W ten sposób uchwycone zostały wszelkie walory świeżości, najważniejsze czynniki wpływające na smak, aromat i właściwości zdrowotne herbaty.

Wokół herbaty | Cesarz Shen Nung, który rządził w Chinach w XXVIII wieku p.n.e., stał się dla odkrycia herbaty postacią legendarną. Był nie tylko filozofem, lecz również znawcą ziół. Według jednej z legend Shen Nung siedział w zadumie w ogrodzie, kiedy to listek rosnącej w pobliżu rośliny przypadkiem wpadł do miseczki gorącej wody, którą trzymał w dłoniach. Po kilku minutach cudowny aromat uniósł się nad naczyniem, zachwycając cesarza. Ten skosztował naparu i urzeczony nakazał poddanym rozpocząć uprawę cudownego ziela, którym okazała się herbata.

Herbatę nelaży przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.  

 „RELakS po pracy”