Sól mineralna - Zielona herbata Zobacz większe

Sól mineralna - Zielona herbata 350g

Nowe

Kąpiel z dodatkiem tej soli będzie niezastąpiona dla osób aktywnych i wymagających. Przyjemnie świeży i niezwykle odświeżający zapach zielonej herbaty doda skórze energii, a dzięki składnikom odżywczym soli widocznie poprawi jej nawilżenie.

Objętość 350 g.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

19,99 zł

Mineralne sole do kąpieli KANU zawierają organiczną, gruboziarnistą sól, wydobywaną z głęboko ukrytych pod powierzchnią ziemi złóż, gdzie nie docierają już żadne zanieczyszczenia.

Kryształki soli bogate są w niezbędne mikroelementy, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania naszej skóry, które po rozpuszczeniu w gorącej wodzie wnikają do naskórka, odżywiają go i zapewniają zdrowy wygląd.

Kąpiele z dodatkiem soli odprężają, rozluźniają mięśnie oraz rozszerzają naczynia krwionośne, co wspomaga proces odnowy, regeneracji a także przemiany materii.

Badania dowodzą, że sól działa jak magnez dla zawartych w skórze toksyn, polecamy więc kąpiele solankowe w celu detoksykacji i głębszego oczyszczenia organizmu.

Ze względu na zawartość nierozpuszczalnych cząstek (zioła, płatki kwiatów) nie polecamy stosowania do wanien z hydromasażem.