Herbata Dilmah Exceptional Italian Almond Tea 20x2g Zobacz większe

Herbata Dilmah Exceptional Italian Almond Tea 20x2g

Nowe

Seria herbat Exceptional to najwyższej jakości zebrane ręcznie cejlońskie czarne herbaty z aromatami, zapakowane w przestrzenne stożkowe torebki, co jest charakterystyczne dla tej serii.

Ten wariant, to Cejlońska czarna herbata z dodatkiem ciekawego słodkiego aromatu włoskich migdałów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

11,99 zł

Italian Almond Tea – jest herbatą wyjątkową z czarnych herbat, ponieważ do jej cejlońskiej tradycji liści herbaty uprawianej na średniej wysokości, dokomponowano aromat słodko-gorzkich migdałów włoskich.

Składniki:

  • czarna cejlońska herbata
  • aromat włoskich migdałów 1,5%

 

20 stożkowych torebek ekspresowych 2g z zawieszką zapakowanych w folię dla zachowania świeżości

Herbaty Dilmah Exceptional to przede wszystkim charakterystyka ich parzenia.

Przestrzenne stożkowe torebki mają na tyle dużą powierzchnię zaparzania, że w ich wnętrzu można było umieścić nawet największe listki herbaty. Każdy liść rozwinie się w nich i zaparzy prawidłowo, oddając naparowi cały swój niepowtarzalny charakter. Torebka nie zawiera żadnych elementów dodatkowych (np. metalowych zszywek). Została wykonana metodą ultradźwiękową, dzięki czemu jest w pełni ekologiczna i biodegradowalna.

 

Herbaty Exceptional zostały w kilka dni po zebraniu hermetycznie zabezpieczone foliowym opakowaniem chroniącym torebki przed dostępem powietrza, wilgoci oraz światła. W ten sposób uchwycone zostały wszelkie walory świeżości, najważniejsze czynniki wpływające na smak, aromat i właściwości zdrowotne herbaty.

Kraj pochodzenia: Sri Lanka.

Zebrano i zapakowano: Republika Sri Lanka (Cejlon)

Herbatę nelaży przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

„RELakS po pracy”