Czekolada do picia Milka 1000 g Zobacz większe

Czekolada do picia Milka 1000 g

Nowe

Napój o smaku gorącej czekolady do picia Milka Qualite Proffessionnalle zawiera odtłuszczone kakao i mleko. Do przygotowania rozgrzewającego napoju wystarczy ciepłe mleko – w kilka chwil otrzymamy pyszną czekoladę o aksamitnej konsystencji.

Aby uzyskać optymalny smak napoju należy zastosować proporcje:

250ml mleka / 28-30g

180ml mleka / 23-25g

150ml mleka / 20-22g

Waga 1000 g

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,99 zł

Napój o smaku gorącej czekolady do picia Milka Qualite Proffessionnalle zawiera odtłuszczone kakao i mleko. Do przygotowania rozgrzewającego napoju wystarczy ciepłe mleko – w kilka chwil otrzymamy pyszną czekoladę o aksamitnej konsystencji. Teraz każdy we własnym domu może poczuć się jak w najlepszej kawiarni i przyrządzić wspaniały trunek. Zamiast mleka krowiego można użyć innego odpowiednika zwierzęcego lub roślinnego, w zależności od indywidualnych preferencji smakowych.

Oferujemy duże opakowanie idealne dla rodziny. Dzięki temu ulubionego przysmaku wystarczy na dłużej. Pitna, gorąca czekolada to produkt, w którym Milka specjalizuje się od lat, sprzedając słodycze i inne wyroby na bazie masła kakaowego.

Skład: cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 10%, odtłuszczone mleko w proszku 9%, serwatka w proszku (z mleka), syrop glukozowy, całkowicie uwodorniony tłuszcz kokosowy, białko mleka, aromaty, substancja przeciwzbrylająca (E341), sól, laktoza (z mleka), substancja zagęszczająca (E466), emulgator (E471), stabilizator (E340), barwnik (E160a).

Waga 1000 g

Milka Qualite Professionnelle to czekolada do picia mająca postać proszku z dodatkiem odtłuszczonego mleka. Czekoladę wystarczy zalać gorącym mlekiem i dokładnie wymieszać, by po paru chwilach cieszyć się aromatycznym, rozgrzewającym i dodającym energii napojem.

Aromatyczna czekolada do picia

Zwolennicy dietetycznych wersji ulubionych przysmaków mogą sporządzić napój w wersji fit, zalewając czekoladę wrzątkiem lub w połowie wrzątkiem i w połowie mlekiem. Po czekoladę na gorąco najchętniej sięgamy jesienią i zimą, ale swoje zastosowanie znajduje także w cieplejsze dni – jako zamiennik słodyczy lub jako dodatek do deserów.

Dzięki czekoladzie do picia Milka można zmienić każdy chłodny wieczór w prawdziwą celebrację domowego ciepła. Po trudnym dniu miło jest usiąść w wygodnym fotelu i docenić wspaniały smak tego napoju.