Mydło Aleppo 24% oleju laurowego Zobacz większe

Mydło Aleppo 24% oleju laurowego

Nowe

MYDŁO ALEPPO 24% to doskonały RATUNEK DLA SKÓRY I WŁOSÓW

   Mydło Aleppo 24% można określić jako lecznicze a na pewno antyalergiczne, głównie stosuje się na problemy skórne takie jak egzema, łuszczyca, trądzik (nawet różowaty), krosty ropiejące, a także swędzące powstałe z powodu alergii np. na środek chemiczny.

 

Waga: około 180-200 g

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

21,50 zł

Mydło wspiera w leczeniu ran (w tym pooperacyjnych), ropieni, owrzodzeń, siniaków i zadrapań.

Pomocne jest przy grzybicach skórnych.

Mydło jest naturalne, a więc i bezpieczne można namydlać ranę bez obawy, że coś się będzie działo (wystąpi alergia lub rana zostanie dodatkowo podrażniona) – w przypadku trudno gojących się ran zaleca się, aby mydło potrzymać na ranie ok. 2-3 minuty.

     Kolejnym atutem mydła są jego właściwości nawilżające skórę i włosy. Skóra staje się jedwabiście gładka (to zasługa zawartości oliwy z oliwek ), a po pewnym czasie można zauważyć spłycanie się zmarszczek.

Mydło można używać do higieny intymnej.

W przypadku skóry głowy z łupieżem lub swędzeniem, ze skłonnością do tworzenia się strupów mydło niweluje te przypadłości. Aleppo BIO wskazane jest również dla osób, którym włosy wypadają. Zawarty w mydle olej laurowy ma właściwości odżywcze i antybakteryjne a więc, odżywia skórę jak i cebulki włosowe. Mydło odbudowuje uszkodzone mieszki włosowe, pobudza wzrost włosa i wzmacnia cebulki. Po ok. miesiącu mycia włosów można wyczuć meszek na skórze głowy – są to nowo wyrastające włosy z nowych cebulek.

   Mydłem Aleppo można też myć zwierzęta – nie szkodzi im to. Mycie mydłem nawilża skórę, sierść w dotyku jest delikatna i posiada blask. Przy dostaniu się mydła do oczu wystarczy je opłukać wodą – nie wystąpi zaczerwienienie, czy podrażnienie spojówki – będzie tylko lekko szczypało, gdyż mydło Aleppo konserwowane jest solą morską.

Mydło oliwkowo laurowe Aleppo z Syrii zawiera 24% oleju laurowego i 75% oliwy z oliwek pierwszego tłoczenia. Jest produktem całkowicie naturalnym wytwarzanym od stuleci wg. starej- niezmienionej dotychczas receptury.

„RELakS po pracy”