Naturalne mydło When I Fall In Love Enklare Zobacz większe

Naturalne mydło When I Fall In Love Enklare

Nowe

Naturalne mydło When I Fall In Love to mydło nawilżające, zawiera ponad 72% olejów roślinnych, olejku z pestek winogron oraz olej palmowy czerwony.

To mydło polecamy zwłaszcza do skóry wrażliwej, zniszczonej, dojrzałej, tłustej i trądzikowej.

Świetny dodatek do każdego prezentu dla Niej!

Waga około 100g.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

15,00 zł

Mydło skomponowane są tylko z naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Są wytwarzane ręcznie, według starych oryginalnych i sprawdzonych eko – receptur.

Olej z pestek winogron jest polecany szczególnie do skóry dojrzałej, gdyż jest bogaty w „witaminę młodości E”. Olej z pestek winogron zawiera również proantocyjanidy – czyli naturalne antyoksydanty, które niwelują powstawanie wolnych rodników (odpowiedzialnych za niszczenie kolagenu i elastyny – białek zawartych w tkance łącznej).

Kwas linolowy zawarty w mydle, wpływa na prawidłową funkcję gruczołów łojowych – z tego względu nadaje się również do skóry mieszanej, a nawet tłustej.

Olej palmowy czerwony (Fair Trade) – w wielu regionach Afryki traktowany jest jako pożywienie i kosmetyk. Bogaty w witaminy E (tzw. Witaminę młodości), witaminę A oraz koenzym Q10 który zapobiega starzeniu się skóry. Oprócz tego posiada masę minerałów, alfa- i betakarotenu. Nadaje mydłu ten wspaniały żółto – pomarańczowy odcień. Olej palmowy stosowany w tym mydle jest pozyskiwany bez szkody dla zwierząt, np. małp tzn. w trakcie pozyskiwania nie są wycinane lasy tropikalne. Palmy są uprawiane w specjalnych plantacjach ekologicznych, które wspomagają lokalne zatrudnienie.

Nie zawiera: parabenów, środków ropopochodnych, SLS i SLES, utwardzaczy i EDTA.

„RELakS po pracy”