Prezent okolicznościowy Pełnia świątecznego relaksu przy zapachowej świecy

Nowe

Najważniejsi w naszym życiu są nasi Najbliżsi, dlatego warto im podarować coś specjalnego.

Prezent okolicznościowy to zestaw równych produktów którego bazą jest jego jakość i różnorodność, dzięki czemu podarunek będzie sprawiał radość jeszcze długo po jego otrzymaniu.

Do każdego prezentu dokładamy okolicznościową torebkę papierową, lub go pakujemy, aby był gotowy do podarowania.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

169,00 zł

Prezent okolicznościowy to oryginalny upominek, przygotowany z różnych najlepszych jakościowo produktów, który na długo pozostanie w pamięci obdarowanych i będzie im przypominał o tej chwili.

Do każdego prezentu dokładamy okolicznościową torebkę papierową, lub go pakujemy, aby był gotowy do podarowania.

W skład prezentu „Pełnia relaksu przy zapachowej świecy” wchodzi:

  1. Aromatyczna świeca Hibiskus w zamykanym szklanym słoiku – to elegancki kwiatowy zapach, przypominający o ciepłych, słonecznych dniach. Jego subtelny aromat wprawia w zachwyt obdarowaną osobę. Czas Palenia 50-70 godz. z jednym knotem palącym się czystym jasnym płomieniem.
  1. Mydło w kostce z bursztynem i morszczynem 125 g - to mydło naturalne w kształcie muszelki o ujmującym zapachu. Mydło na bazie roślinnej z mielonym bursztynem bałtyckim z dodatkiem kompozycji roślinnych olejów: arganowego, z pestek winogron, migdałowego i oliwy z oliwek. Mydło nagrodzone Doskonałością   Roku Twojego Stylu 2013.
  1. Ekskluzywny Eliksir do ciała Argan&Goats 250 ml to balsam, który jest przygotowany na bazie masła Shea oraz kompozycji naturalnych olejów roślinnych, takich jak certyfikowanego oleju arganowego i avocado. Intensywnie, trwale nawilża i odżywia głębokie warstwy skóry. Likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia po ciężkim dniu pracy, łagodzi podrażnienia, wzmacnia skórę oraz przywraca jej jędrność i ma bardzo delikatny, długo utrzymujący się piękny zapach.
  1. Krem do rąk 20% masła shea porzeczka 70 ml - dzięki wysokiej 20% zawartości masła Shea , jest znakomitym kosmetykiem do pielęgnacji suchej i podrażnionej skóry rąk po ciężkiej codziennej pracy. Ddatkową zaletą kremu jest zniewalający zapach porzeczki.

     

    „RELakS po pracy”