Zestaw kawa ziarnista Dallmayr Prodomo  2 kg. plus herbata zielona i biała liściasta TEAVALLEY 80 g gratis Zobacz większe

Zestaw kawa ziarnista Dallmayr Prodomo 2 kg. plus herbata zielona i biała liściasta TEAVALLEY 80 g gratis

Nowe

Kawa Dallmayr Prodomo  to 100% mieszanka najlepszych odmian arabiki. Charakteryzuje się delikatnym smakiem (pozbawionym goryczki) to 100 % Arabica, średnio palona o małej zawartości kofeiny.

Herbata zielona i biała liściasta TEAVALLEY Green & White.

Biała herbata to najdroższy, najrzadziej spotykany i cieszący się największym uznaniem koneserów gatunek wytwarzany głównie w Chinach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

75,96 zł

Zestaw zawiera: 4 x kawa ziarnista Dallmayr Prodomo 500 g plus herbata liściasta Teavalley waga 80 g.

Kawa Dallmayr Prodomo to orginalna niemiecka marka która, należy do najwyższej jakości kaw ziarnistych o wyjątkowo subtelnym i szlachetnym smaku oraz bogatym i trwałym aromacie.

Kawa ta pozbawiona jest wszelkich substancji drażniących i obciążających przewód pokarmowy, nadaje się do przygotowywania w sposób tradycyjny lub w ekspresach.

Zbiory Herbaty Green & White odbywają się wczesną wiosną, gdy roślina budzi się ze snu zimowego. Uzyskuje się ją wyłącznie z pąków liści. W połączeniu w herbatą zieloną daje głęboki i neutralny smak, który zachwyci największych koneserów.

„RELakS po pracy”