Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Nowe
Mydło aleppo zawiera do 20% oleju laurowego tłoczonego na zimno oraz 80% oliwy z oliwek. Zawiera wyłącznie naturalne oleje z oliwek tłoczone na zimno, olej laurowy.
Zarówno olej laurowy oraz z oliwy z oliwek posiadają właściwości odżywcze i nawilżające skórę.
Waga 200 g.
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ma zastosowanie przy wszelkiego rodzaju problemach skórnych ale także do codziennej higieny całego ciała jako delikatne mydło oliwkowo-laurowe.
Mydło syryjskie Aleppo przeznaczone jest szczególnie przy problemach skórnych, z zaawansowanym trądzikiem, przy problemach typu grzybica, przy stłuczeniach, zasinieniach czy krwiakach.
Mydło nie zawiera chemicznych dodatków konserwujących i substancji barwiących. Produkcja tych mydeł opiera się wyłącznie na starych, sprawdzonych recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Mydła te produkowane są od 1942 w Syryjskim mieście Kesab.
„RELakS po pracy”