Mydło organiczne z nanosrebrem 1200g Zobacz większe

Mydło z nanosrebrem - naturalne, robione ręcznie

Nowe

Mydło organiczne z nanosrebrem jest ręcznie robionym mydłem na bazie surowców BIO organicznych upraw certyfikowanych.

Zawiera nano cząstki srebra koloidalnego, które jest skutecznym i naturalnym rodnikiem niszczącym ponad 650 różnych bakterii, wirusów oraz pleśni i grzybów.

Waga około 90 g.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

9,99 zł

Srebro koloidalne jest surowcem powszechnie wykorzystywanym w farmaceutyce. Jego unikalne właściwości znajdują szerokie zastosowanie w dermatologii i okulistyce. Jest naturalnym środkiem skutecznie zwalczającym liczne bakterie, grzyby i wirusy. Ze względu na swoje wyjątkowe cechy znajduje zastosowanie w produkcji mydeł ręcznie robionych, przeznaczonych dla osób posiadających skórę wrażliwą, skłonną do alergii, a także mających tendencję do stanów zapalnych skóry.

Szczególnie nadaje się do stosowania przy cerze trądzikowej, grzybicach skórnych czy łupieżu. 

Mydło z nanosrebrem, oparte jest wyłącznie na naturalnych składnikach, pochodzących z upraw organicznych potwierdzonych specjalnymi certyfikatami, gwarantującymi najwyższą jakość produktów i ich ekologiczną uprawę.

Do jego produkcji nie używa się roślin modyfikowanych genetycznie, konserwantów, chemicznych środków zapachowych, barwników i innych składników, które mogą mieć niekorzystny wpływ na skórę wrażliwą.

Mydła z nanosrebrem cechują się doskonałymi właściwościami myjącymi.

Działają antyseptycznie, dlatego znajdują zastosowanie u osób, które na co dzień stykają się z wirusami, grzybami czy bakteriami. Idealnie nadają się także dla osób korzystających z ogólnodostępnych sanitariatów, kąpielisk i innych miejsc, w których trudno zachować odpowiednie warunki higieniczne.

Mydło z nanosrebrem idealnie się sprawdza do codziennej higieny, profilaktyki i właściwej pielęgnacji skóry.

Usuwa nieprzyjemne zapachy, doskonale oczyszcza i dezynfekuje skórę.

„RELakS po pracy”