Żel pod prysznic z nanosrebrem 500 ml Zobacz większe

Żel pod prysznic z nanosrebrem 500 ml

Nowe

Żel pod prysznic z nano cząstkami srebra koloidalnego, które jest skutecznym i naturalnym środkiem niszczącym ponad 650 różnych bakterii, wirusów oraz pleśni i grzybów.

Żel zawiera także olejek eteryczny trawy cytrynowej i rozmarynu.

Pojemność 500 ml

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

17,99 zł

Jest zaprojektowany i wykonany z przeznaczeniem do pielęgnacji ciała, odprężenia i rozluźnienia ciała, relaksu, usuwania zmęczenia oraz wytworzenia dobrego nastroju w czasie i po kąpieli.

Jony nanosrebra leczą oparzenia, egzemy, wypryski i grzybice. Oczyszczają skórę z toksyn i martwych ciał mikrobów oraz przyśpiesza regeneracją uszkodzonego naskórka.

Sposób użycia: Nanieś żel na mokre ciało. Delikatnie masuj ciało żelem okrężnymi ruchami. Zostaw na chwilę, a potem opłukaj wodą. Trzymaj w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze do 25 °C.

Żele pod prysznic poprawiają ukrwienie skóry, działają stymulująco i wzmacniająco na skórę. Zawierają specjalne dodatki, które tworzą na skórze cieniutką warstewkę ochronną zapobiegając jej wysuszaniu. Najlepsze efekty uzyskamy w 15-20 minutowej kąpieli pod prysznicem o temperaturze 36-38°.

„RELakS po pracy”