Herbata Dilmah Naturally Spicy Berry [1x1.5g] Zobacz większe

Herbata Dilmah Naturally Spicy Berry [1x1.5g]

Nowe

Mieszanka owocowo-ziołowa z przyprawami. Intensywny aromat malin i pomarańczy łagodzony jest truskawkowymi i cynamonowymi nutami. Rozgrzewający napar, wspaniały na jesienną słotę.

Zdjęcie zawiera jedną torebkę herbaty w kopercie z zawieszką na spróbowanie.

Nie zawiera kofeiny.

Wariant: 1 torebka 1.5g z zawieszką w kopercie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1,00 zł

Mieszanka owocowo-ziołowa z przyprawami do zaparzania.

Składniki: hibiskus (38%), jabłko (21%), owoce dzikiej róży (12.5%), naturalny aromat truskawki (5%), naturalny aromat maliny (5%), skórka pomarańczowa (5%), kwasek cytrynowy (3.5%), czarny bez (3%), kora cynamonowa (3%), skórka cytrynowa (2.5%), naturalny aromat brzoskwini (1%), płatki słonecznika (0.5%).

Kraj pochodzenia: Sri Lanka.

Zebrano i zapakowano: Republika Sri Lanka (Cejlon) z importowanych składników.

Mieszanka owocowo-ziołowa z przyprawami do zaparzania. Daje napar o złożonym, owocowym smaku, harmonijnie dopełnionym odrobiną przypraw. Intensywny aromat malin i pomarańczy łagodzony jest truskawkowymi i cynamonowymi nutami, tworząc wyrafinowany, popołudniowy napój, doskonały na gorąco i na zimno. Napar Naturally Spicy Berry nie zawiera kofeiny.

Wokół herbaty | Wyczuwany przez nas aromat herbaty, to reakcja na bodźce przekazywane nam przez ulatniające się z naparu olejki eteryczne. Po pierwsze wchłaniamy je „pociągając nosem” nad filiżanką – przedostają się one wówczas przez jamę nosową do śluzówki węchowej, a już sekundę później są sortowane przez mózg. Po drugie olejki eteryczne… połykamy, kiedy sączymy nasz ulubiony napar. Dlatego popijając herbatę, nie zapominajmy o zasysaniu z każdym łyczkiem także odrobiny powietrza, bo wtedy nie tylko bukiet, ale też smak herbaty staje się intensywniejszy.