Młynek ręczny do kawy Hario Mini Mill Slim plus łyżeczka gratis Zobacz większe

Młynek ręczny do kawy Hario Mini Mill Slim plus łyżeczka gratis

Nowe

Ręczny młynek Hario Mini Mill Slim Plus to niezwykle praktyczny i poręczny młynek do kawy. Idealny do użytku domowego.

Teraz w zestawie z drewnianą łyżeczką, do nabierania kawy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

104,99 zł

Idealny do użytku domowego. Poręczny, o niewielkich rozmiarach i wielkiej mocy – szybkość mielenia zaskoczy  wszystkich właścicieli młynka Hario. Jest praktyczny – łatwo go złożyć i rozłożyć, bardzo funkcjonalny pod względem czyszczenia. Świetnie sprawdzi się w domu, jak i w podróży.

Smak kawy zależy od kilku czynników – jednym z nich jest dobrej jakości młynek do kawy. Jedną z naszych propozycji jest ręczny młynek Hario z ceramicznymi żarnami, dzięki której smak i aromat kawy pozostają bez zmian. Dolna część młynka, do której trafia zmielona kawa wykonana jest z przezroczystego tworzywa, dzięki czemu na bieżąco kontrolujemy ilość zmielonej kawy.

Grubość mielenia ziaren kawy należy dostosować do sposobu jej parzenia. Do ekspresu przelewowego potrzebujemy dość grubo zmielonych ziaren kawy, do kawiarki kawa powinna być zmielona nieco dokładniej, ale wciąż nie najdrobniej, natomiast kawa parzona w tygielku powinna być zmielona na bardzo drobny pył. Ręczny młynek Hario posiada regulację grubości mielenia ziaren, dzięki czemu zmieloną kawę zaparzysz w ulubiony sposób.

Młynek Hario wykonany jest z lekkich i trwałych tworzyw, doskonale sprawdza się więc również w podróży. Nowoczesny design i tradycyjna metoda mielenia ziaren to najlepsze połączenie dla każdego smakosza kawy. Młynek rozkłada się bardzo łatwo, w ciągu kilku sekund i czyści również w kilka chwil spłukując ciepłą wodą. Pozwala na swobodną i szybką regulację grubości mielenia. Młynek jest wyposażony w ceramiczne żarna, które nie zmieniają smaku kawy.