Herbaty owocowe premium w kopertach

Jest 24 produktów.
Herbaty owocowe premium w kopertach
Herbaty owocowe premium w kopertach

Delikatne, wysmakowane kompozycje herbat owocowych marki Bifix dostępne są również w linii premium – każda taka herbata pakowana jest w małą kopertę, dzięki której znacznie dłużej zachowuje swoje właściwości smakowe i zapachowe. Herbaty te zostały wyprodukowane z myślą o koneserach smaku owocowych herbat.

Ciekawe smaki, intrygujące połączenia sprawiają, że coraz więcej osób chętnie sięga po herbaty owocowe premium. Producent Bifix połączył smak rokitnika z pomarańczą, echinacei z maliną, żurawinę z maliną, a malinę z chili. To tylko kilka z wybranych smaków herbat owocowych premium. Poznaj wszystkie smaki, przejrzyj naszą ofertę i skuś się na luksusową chwilę relaksu z wyjątkowym naparem.

Herbaty owocowe premium są pięknie zapakowane, ładnie prezentują się w opakowaniu lub położone przy dzbanku z wrzącą wodą przygotowaną do zaparzenia napoju. To dobry sposób na elegancki sposób podania herbaty gościom.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty herbat premium. Wybierz najciekawszy smak dla siebie. Poznaj również inne propozycje herbat Bifix, takie jak napary owocowe, herbaty w kompozycjach smakowych.

na stronę
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbaty owocowe Bi fix Premium, są z najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowanych owoców z własnych plantacji Bifix, potwierdzonych serią badań laboratoryjnych oraz wdrożonym systemem jakości BRC I IFS. Ta mocno owocowa kompozycja połączona smakami czerwonej pomarańczy z pigwą. Opakowanie: 20 dwukomorowych saszetek x 2g w hermetycznych torebkach.

5,59 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbaty owocowe Bi fix Premium, są z najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowanych owoców z własnych plantacji Bifix, potwierdzonych serią badań laboratoryjnych oraz wdrożonym systemem jakości BRC I IFS. Ta mocno owocowa kompozycja połączona smakami dzikiej róży z maliną. Opakowanie: 20 dwukomorowych saszetek x 2g w hermetycznych torebkach.

4,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbata zielona Bifix stworzona dla osób dbającym o dobrą kondycję serca, układu naczyniowego i układu trawiennego oraz które dbają o dobre funkcjonowanie organizmu. Herbata zielona z pigwą jest dla osób poszukujących nowych doznań smakowych. Opakowanie: 20 dwukomorowych saszetek x 2g w hermetycznych torebkach.

4,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbata zielona Bifix stworzona dla osób dbającym o dobrą kondycję serca, układu naczyniowego i układu trawiennego oraz które dbają o dobre funkcjonowanie organizmu. Herbata zielona z cytryną jest dla osób poszukujących nowych doznań smakowych. Opakowanie: 20 dwukomorowych saszetek x 2g w hermetycznych torebkach.

4,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbaty owocowe Bi fix Premium, są z najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowanych owoców z własnych plantacji Bifix, potwierdzonych serią badań laboratoryjnych oraz wdrożonym systemem jakości BRC I IFS. Ta mocno owocowa kompozycja z słodką malinąi pikantną chili, Jesteś Ciekaw jej smaku! Opakowanie: 20 dwukomorowych saszetek x 2g w hermetycznych...

4,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbata zielona Bifix stworzona dla osób dbającym o dobrą kondycję serca, układu naczyniowego i układu trawiennego oraz które dbają o dobre funkcjonowanie organizmu. Herbata zielona z żeń-szeniem i granatem jest dla osób poszukujących nowych doznań smakowych. Opakowanie: 20 dwukomorowych saszetek x 2g w hermetycznych torebkach.

4,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbata zielona Bifix stworzona dla osób dbającym o dobrą kondycję serca, układu naczyniowego i układu trawiennego oraz które dbają o dobre funkcjonowanie organizmu. Herbata zielona z opuncją figową jest dla osób poszukujących nowych doznań smakowych. Opakowanie: 20 dwukomorowych saszetek x 2g w hermetycznych torebkach.

4,59 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbaty owocowe Bi fix Premium, są z najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowanych owoców z własnych plantacji Bifix, potwierdzonych serią badań laboratoryjnych oraz wdrożonym systemem jakości BRC I IFS. To mocno owocowa kompozycja połączenie tropikalnych, dojrzałych owoców mango ze smakiem truskawek. Opakowanie: 20 dwukomorowych saszetek x 2g w...

5,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbaty owocowe Bi fix Premium, są z najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowanych owoców z własnych plantacji Bifix, potwierdzonych serią badań laboratoryjnych oraz wdrożonym systemem jakości BRC I IFS. To mocno owocowa kompozycja połączenie owoców i przypraw korzennych. Opakowanie: 20 dwukomorowych saszetek x 2g w hermetycznych torebkach.

5,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbaty owocowe Bi fix Premium, są z najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowanych owoców z własnych plantacji Bifix, potwierdzonych serią badań laboratoryjnych oraz wdrożonym systemem jakości BRC I IFS. To mocno owocowa kompozycja, dla osób szukających nowych smaków! Rokitnik z pomarańczą. Opakowanie: 20 dwukomorowych saszetek x 2g w hermetycznych...

4,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbaty owocowe Bi fix Premium, są z najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowanych owoców z własnych plantacji Bifix, potwierdzonych serią badań laboratoryjnych oraz wdrożonym systemem jakości BRC I IFS. To mocno owocowa kompozycja, aromatyczne połączenie śliwki i aronii, ciekawa barwa i niepowtarzalny smak. Opakowanie: 20 dwukomorowych saszetek x 2g...

4,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbaty owocowe Bi fix Premium, są z najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowanych owoców z własnych plantacji Bifix, potwierdzonych serią badań laboratoryjnych oraz wdrożonym systemem jakości BRC I IFS. To mocno owocowa kompozycja, połączenie żurawiny z granatem. Opakowanie: 20 dwukomorowych saszetek x 2g w hermetycznych torebkach.

4,99 zł
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów