Odstraszacze owadów 

Jest 15 produktów.
na stronę
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Okrągły lep na muchy marki BROS to tradycyjna metoda wyłapywania niechcianych owadów z pomieszczeń.  Dzięki specjalnej recepturze niewysychalnego kleju, lep pozostaje skuteczny przez nawet kilka miesięcy. Opakowanie zawiera 1 sztukę produktu.

1,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

BROS packa na muchy MAX to tradycyjny i skuteczny produkt przeznaczony do walki z muchami. Packa na muchy w wersji MAX jest większa i trwalsza od swojej zwykłej wersji. Ten wariant obejmuje 1 sztukę produktu.

2,49 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

BROS – zawieszka na mole to preparat przeznaczony do walki z uporczywymi molami zagrażającymi naszym ubraniom i produktom. Preparat w postaci zawieszki, umieszczony we wnętrzu szafy, w garderobie bądź szufladzie rozpyla delikatny zapach skutecznie odstraszając mole i jednocześnie chroni przed ich szkodliwym wpływem. Opakowanie zawiera jedną sztukę...

4,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

BROS – zawieszka na mole to preparat przeznaczony do walki z uporczywymi molami. Produkt w postaci zawieszki, umieszczony we wnętrzu szafy, w garderobie bądź szufladzie rozpyla delikatny zapach, który skutecznie odstrasza mole i jednocześnie chroni przed ich szkodliwym wpływem. Opakowanie zawiera jedną sztukę produktu o zapachu kwiatu pomarańczy.

4,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

BROS elektro z płynem przeciw komarom, muchom i mrówkom to urządzenie o szerokim spektrum działania. Elektrofumigator wyposażony jest w specjalny wkład z płynem, który po podłączeniu do kontaktu jest skuteczną bronią przeciw komarom jak również muchom i mrówkom. Produkt zawiera urządzenie Elektrofumigator wraz z wymiennym wkładem z płynem o pojemności 30...

26,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

BROS – muchospray to preparat przeznaczony do walki z owadami latającymi. Po rozpyleniu substancji aktywnej, błyskawicznie pozbywa się wszelkich insektów w pomieszczeniu. Jest od razu gotowy do użycia i daje natychmiastowy efekt. Ten wariant produktu ma pojemność 750 ml.

21,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

BROS – muchospray to preparat przeznaczony do walki z owadami latającymi. Po rozpyleniu substancji aktywnej błyskawicznie pozbywa się wszelkich insektów w pomieszczeniu. Jest od razu gotowy do użycia i daje natychmiastowy efekt. Ten wariant produktu ma pojemność 400 ml.

12,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

BROS –płyn do elektro na komary, muchy i mrówki zapewnia skuteczną ochronę przed niechcianymi owadami latającymi w każdym wnętrzu. Ten wariant produktu to wymienna butelka z płynem o pojemności 30 ml przeznaczona do stosowania z elektrofumigatorem.

19,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

BROS – pułapka z płynem na muszki owocówki to preparat przeznaczony do monitorowania i wyłapywania muszek owocówek. Pułapka wyposażona jest w specjalny aromatyzowany płyn, który skutecznie wabi niepożądane owady. Opakowanie produktu zawiera konstrukcję pułapki oraz buteleczkę z płynem o pojemności 15 ml.

14,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

BROS – płyn do pułapki na muszki owocówki to wymienny preparat przeznaczony do monitorowania i wyłapywania muszek owocówek. Płyn umieszczony w specjalnej pułapce, wabi niechciane owady uniemożliwiając ich wydostanie się. Ten wariant opakowania zawiera buteleczkę z płynem o pojemności 15 ml.

7,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

BROS – prusakolep to tradycyjna metoda do walki z prusakami. Lep wyposażony w specjalny klej, skutecznie rozprawia się nie tylko z prusakami, lecz także karaluchami i innymi owadami biegającymi. Opakowanie zawiera 2 sztuki produktu.

8,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

BROS – spray na mole to preparat przeznaczony do walki z molami. Substancja aktywna zawarta w produkcie, po rozpaleniu pozbędzie się moli z każdej szafy, szuflady i garderoby. Spray jest od razu gotowy do użycia i daje natychmiastowy efekt.   Ten wariant produktu ma pojemność 150 ml

11,99 zł
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów