Kubki, kubki termiczne i butelki na sok 

Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Kubki
 • Kubki termiczne

  Najlepszy kubek termiczny - zabierz ulubiony napój ze sobą

  Najlepszy kubek termiczny to taki, który daje pewność, że w trakcie podróży nie spotka nas z jego powodu przykra niespodzianka i nie znajdziemy w naszej torbie czy plecaku rozlanej wody, soku, kawy czy herbaty. Najlepszy kubek termiczny ma jeszcze jedną ważną cechę, bez której nie zasłuży sobie na miano najlepszego – to taki kubek, który izoluje ciepło/zimno. Latem woda w takim kubku powinna utrzymać temperaturę, nie powinna być ciepła! Zimą, gorąca kawa czy herbata powinna zachowywać swoją temperaturę przez dłuższy czas. Tylko wtedy kubek termiczny zasłuży na miano najlepszego.

  Kubek termiczny czy butelka termiczna – wybór relakswdomu.pl

  W naszym sklepie kupisz kubki termiczne, jak i butelki termiczne, których zadaniem jest utrzymywanie temperatury. Dostępne w relakswdomu.pl kubki i butelki to produkty stylowe, solidnie wykonane z materiałów przyjaznych środowisku. Nie zawierają szkodliwych substancji. Możesz wybrać kubek termiczny czy butelkę w dowolnym kolorze o różnej pojemności. Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze!

  Postaw na ekologiczne rozwiązania i nie korzystaj z jednorazowych kubków, miej zawsze przy sobie swój ulubiony kubek termiczny.

 • Butelki na sok
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Zestaw do herbaty Sir Williams to elegancki kubek 250 ml w zestawie z przykrywką (miejscem na zużytą torebkę) oraz spodeczkiem. Znakomicie nadaje się do zaparzania herbat i ziół. Doskonale prezentuje się zarówno w domu jak i w biurze.

15,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Liberty Canteen, to termiczny kubek znanej i bardzo popularnej marki za granicą Asobu, według wielu to najmodniejszy kubek dzisiejszych czasów. Stylowy termos “Liberty Canteen” zachowuje temperaturę gorących napojów do 6 godzin, a zimnych aż do 24 godzin. Wśród zalet można wyróżnić elegancką i poręczną formę, długie utrzymywanie temperatury i dużą...

75,99 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów