Herbaty Belin

Jest 31 produktów.
Herbaty Belin
Herbaty Belin

Herbaciani eksperci Belin opracowali niecodzienne kompozycje naturalnych składników. Herbaty przez nich stworzone mają pełniejszy smak od konkurencyjnych produktów. Wybierając herbaty Belin, wybierasz się w magiczną podróż pełną aromatów. W ofercie producenta dostępne są herbaty owocowe, orientalne, indyjskie smaki, brytyjski Earl Grey czy rodzima mięta. Oprócz herbat ekspresowych, Belin produkuje również susze owocowe i herbaty ziołowe.

Nasza oferta

W sklepie internetowym "Relaks po pracy" znajdziesz najlepsze produkty do przygotowania aromatycznych napojów. Firma Belin oferuje herbaty owocowe i czarne. Mamy w sprzedaży opakowania po 20 torebek zawierających susz owocowy lub liście herbaciane. Z serii Zauberer są to saszetki o smaku malinowym, wiśniowym, owoców leśnych, czarnej porzeczki, truskawkowym i pomarańczowym. Są one wytwarzane na bazie owoców bez dodatków. Producent oferuje też napoje ziołowe o smaku mięty oraz zielone i wersję aromatyzowaną cytryną.

Do klasycznych wyrobów należą natomiast Ceylon i Earl Grey. Są one sprowadzane bezpośrednio na potrzeby tego producenta. Ceylon Tea jest dostępna w opakowaniu zawierającym 20, 100 lub 500 torebek po 2 g.

Belin stworzył też prezenter do herbaty, wykonany z drewna i podzielony na 8 komór. W każdej z nich znajduje się po 12 opakowań następujących produktów:

  • Ceylon,
  • Czarna porzeczka,
  • Earl Grey,
  • Malina,
  • Owoce leśne,
  • Truskawka,
  • Wiśnia,
  • Zielona z cytryną.

Opakowania herbat Belin

Doskonałe kompozycje herbaciane pakowane są w dwukomorowe saszetki, które chronią herbatę przed wilgocią i utratą aromatu. Kopertki pozwalają zachować intensywny zapach herbaty na dłużej.

Odkryj niecodzienne kompozycje naturalnych składników, skorzystaj z przygotowanej oferty herbat Belin.

na stronę
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbatka owocowa Belin o smaku malinowym to aromatyczna herbata składająca się w 50% z malin. Pakowana w torebki pozwala na wygodne parzenie delikatnego naparu. Ten wariant produktu zawiera 20 torebek herbaty z zawieszką.

3,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Zauberer owocowa to całkowicie naturalna herbata owocowa o smaku owoców leśnych z aronią i malinami. Jest to w 100%, herbata na bazie suszu owocowego bez dodatków herbat czarnych. Wariant 20 szt. x 2,0 g ekspresowe w saszetkach dwukomorowych zamykane w hermetyczne koperty.

5,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Zauberer owocowa to całkowicie naturalna herbata owocowa o smaku truskawki. Jest to w 100%, herbata na bazie suszu owocowego bez dodatków herbat czarnych. Wariant 20 szt. x 2,0 g ekspresowe w saszetkach dwukomorowych zamykane w hermetyczne koperty

4,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbatka owocowa Belin o smaku pomarańczowo-imbirowym to aromatyczna herbata o egzotycznym smaku pomarańczy i imbiru. Pakowana w torebki pozwala na wygodne parzenie delikatnego naparu. Ten wariant produktu zawiera 20 torebek herbaty z zawieszką.

2,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbatka owocowa Belin to aromatyczna herbata o unikalnym smaku dzikiej roży. Pakowana w torebki pozwala na wygodne parzenie delikatnego naparu. Ten wariant produktu zawiera 20 torebek herbaty z zawieszką.

3,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbatka owocowa Belin o smaku truskawkowym to aromatyczna herbata o unikalnym smaku owocu truskawki. Pakowana w wygodne torebki pozwala na wygodne parzenie delikatnego naparu. Ten wariant produktu zawiera 20 torebek herbaty z zawieszką.

3,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbatka owocowa Belin z żurawiną, to aromatyczna herbata o unikalnym smaku. Pakowana w wygodne torebki pozwala na wygodne parzenie delikatnego naparu. Ten wariant produktu zawiera 20 torebek herbaty z zawieszką.

3,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbatka owocowa Belin o smaku owoców leśnych to aromatyczna herbata o unikalnym smaku naturalnych owoców. Pakowana w wygodne torebki pozwala na wygodne parzenie delikatnego naparu. Ten wariant produktu zawiera 20 torebek herbaty z zawieszką.

3,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbatka owocowa Belin z hibiskusem to aromatyczna herbata o unikalnym smaku naturalnych owoców. Pakowana w torebki pozwala na wygodne parzenie delikatnego naparu. Ten wariant produktu zawiera 20 torebek herbaty z zawieszką.

2,99 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbatka Belin o smaku wieloowocowym to aromatyczna herbata o unikalnym smaku wynikającym z połączenia naturalnych owoców. Pakowana w torebki pozwala na wygodne parzenie delikatnego naparu. Ten wariant produktu zawiera 20 torebek herbaty z zawieszką.

3,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbatka owocowa Belin o smaku malinowym to aromatyczna herbata o unikalnym smaku. Pakowana w torebki pozwala na wygodne parzenie delikatnego naparu. Ten wariant produktu zawiera 20 torebek herbaty z zawieszką.

3,50 zł
Na magazynie - Wysyłka w 24h

Herbatka Belin o smaku owoców sadu to aromatyczna herbata o unikalnym smaku wynikającym z połączenia naturalnych owoców. Pakowana w torebki pozwala na wygodne parzenie delikatnego naparu. Ten wariant produktu zawiera 20 torebek herbaty z zawieszką.

3,50 zł
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów